KONST / Litografier / Färglitografi 12691245
nr 1269 1245
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 213/295. Motivet: 24x18 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:49:26
16/8 16:42:49